Cam yağdanlık

Cam yağdanlık

Cam yağdanlık

Cam yağdanlık

Yağ seviyesini kullanım, aşınma, sürtünme veya buharlaşma yoluyla doğal olarak tüketen bir ekipman parçasında tutmak için sabit bir seviye yağlayıcı kullanılır.

Açıklama

Cam yağdanlık

Cam yağdanlık Sark Pleksi

Cam yağdanlık Sark PleksiCam yağdanlık Sark PleksiÜRÜN AÇIKLAMASI
Yağ seviyesini kullanım, aşınma, sürtünme veya buharlaşma yoluyla doğal olarak tüketen bir ekipman parçasında tutmak için sabit bir seviye yağlayıcı kullanılır. Yataklar, dişli kutuları ve yastık blokları, özellikle kirli ortamlarda veya ısının bir faktör olduğu durumlarda kullanıldığında yağ takviyesi gerektirir. Sabit seviye yağlayıcıları kullanan tipik endüstriler arasında kağıt fabrikaları, çimento fabrikaları, kömür işleme tesisleri, atık su arıtma, nükleer santraller ve madencilik işlemleri bulunmaktadır. Sabit seviyeli bir yağlayıcı, güç kaynağı olmadan veya hareketli mekanik parçalar olmadan çalışır. Bir yatak muhafazasında veya dişli kutusunda sabit bir sıvı seviyesini korumak için sıvı contasının prensibine dayanır. Çok az izlemeli veya izlemesiz uzun süre güvenilir şekilde çalışabilir.
• Konvansiyonel Tabanca Metal damla görme besleme yağlayıcı Bu yağlayıcılar kapanmış ve iğne vanası yağ besleme ayar özellikleri var.
• Operatör beslemeyi uygun hacme ayarlayabilmek için sapta bir gözetleme camı sağlanmıştır.
• Bu tip yağlayıcı, özellikle yağ beslemesinin düzenlenmesi gereken yerlerde kullanılır.
• Bu yağlayıcılar, görünür kontrol altındaki yağ beslemesinin gerekli olduğu yerlerde önerilir.
Ürün özellikleri

Cam-Yagdanlik-Sark-Pleksi

Cam-Yagdanlik-Sark-Pleksi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Cam yağdanlık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Cam Yagdanlik PDF

İndir

Cam Yağdanlık Yağ seviyesini kullanım, aşınma, sürtünme veya buharlaşma yoluyla doğal olarak tüketen bir ekipman parçasında tutmak için sabit bir seviye yağlayıcı kullanılır.